Drivers-Statistics |
Rank | gr. | Name | Club | Points | behind | Ø | Wins | Top5 | Starts | count |
1 | | | Coelho, Bruno | | 465 | | | 155 | 2 | 5 | 5 | 3 |
2 | M | | Rheinard, Marc | DJK Andernach | 461 | +4 | +4 | 154 | 1 | 5 | 5 | 3 |
3 | M | | Völker, Ronald | MBC Goldstein | 461 | +0 | +4 | 154 | 1 | 5 | 5 | 3 |
4 | | | Hagberg, Alexander | MHF Skarpnäck | 455 | +6 | +10 | 152 | | 4 | 5 | 3 |
5 | | | Kutvonen, Viljami | PKSRCA | 452 | +3 | +13 | 151 | | 2 | 5 | 3 |
6 | S | | Stadler, Dionys | MCC Konstanz | 441 | +11 | +24 | 147 | | | 4 | 3 |
7 | W | | Prümper, Yannic | MAC Walsum | 439 | +2 | +26 | 146 | | 1 | 5 | 3 |
8 | W | | Südhoff, Frederik | MCC Rheda-Wiedenbrück | 438 | +1 | +27 | 146 | | 1 | 5 | 3 |
9 | S | | Kaufmann, Marco | MCC Konstanz | 436 | +2 | +29 | 145 | | | 5 | 3 |
10 | | | Wilck, Viktor | | 433 | +3 | +32 | 144 | | | 5 | 3 |
11 | | | Jefferies, Olly | Team Associated | 433 | +0 | +32 | 144 | | | 3 | 3 |
12 | | | Jasmin, Loic | MRC Longwy | 432 | +1 | +33 | 144 | | | 5 | 3 |
13 | W | | Fischer, Marc | 2-speed racing team | 432 | +0 | +33 | 144 | | | 5 | 3 |
14 | | | Vejrak, Meen | | 430 | +2 | +35 | 143 | | | 4 | 3 |
15 | | | Harper, Elliott | Tamiya | 430 | +0 | +35 | 143 | | | 5 | 3 |
16 | N | | Krapp, Christopher | RCRT Quakenbrück | 429 | +1 | +36 | 143 | | | 4 | 3 |
17 | | | Urbain, Lucas | MRC Longwy | 424 | +5 | +41 | 141 | | | 4 | 3 |
18 | | | Orlowski, Michal | Automobilklub Polski | 422 | +2 | +43 | 141 | | | 5 | 3 |
19 | | | Lee, Nicholas | | 412 | +10 | +53 | 137 | | | 4 | 3 |
20 | | | Matsukura, Naoto | Team Yokomo | 408 | +4 | +57 | 136 | | | 3 | 3 |
21 | | | Bultynck, Olivier | RTI | 408 | +0 | +57 | 136 | | | 5 | 3 |
22 | | | Levänen, Juho | Team Associated | 405 | +3 | +60 | 135 | | | 3 | 3 |
23 | | | Cerny, Marek | Team XRAY | 404 | +1 | +61 | 135 | | | 3 | 3 |
24 | N | | Ratheisky, Jan | RCCT Münden | 401 | +3 | +64 | 134 | | | 3 | 3 |
25 | | | Hudy, Martin | Team XRAY | 401 | +0 | +64 | 134 | | | 5 | 3 |
26 | | | Pérez Pérez, David | | 397 | +4 | +68 | 132 | | | 5 | 3 |
27 | | | Vässmar, Magnus | MK Eskil | 397 | +0 | +68 | 132 | | | 3 | 3 |
28 | N | | Vogl, Dominic | 1. MRC Wr. Neustadt | 386 | +11 | +79 | 129 | | | 4 | 3 |
29 | | | Menicucci, Alessio | Team XRAY | 385 | +1 | +80 | 128 | | | 3 | 3 |
30 | N | | Gollner, Patrick | RMC Wien | 379 | +6 | +86 | 126 | | | 4 | 3 |
31 | | | N'diaye, Cyril | ASCAP Poissy | 379 | +0 | +86 | 126 | | | 4 | 3 |
32 | M | | Ehrbar, David | MSC Sandhausen | 376 | +3 | +89 | 125 | | | 5 | 3 |
33 | | | Folman, Patrick | MMRC | 371 | +5 | +94 | 124 | | | 3 | 3 |
34 | O | | Sieber, Daniel | TSV Gelenau | 370 | +1 | +95 | 123 | | | 3 | 3 |
35 | M | | Geiger, Marcel | Die Kurvekuggler | 370 | +0 | +95 | 123 | | | 3 | 3 |
36 | M | | Gassauer, Patrick | WMC Wiesbaden | 369 | +1 | +96 | 123 | | | 4 | 3 |
37 | | | Eldridge, Harley | | 366 | +3 | +99 | 122 | | | 4 | 3 |
38 | | | Lissau, Martin | HRCR | 363 | +3 | +102 | 121 | | | 4 | 3 |
39 | N | | Hoppe, Lars | AMC Hildesheim | 360 | +3 | +105 | 120 | | | 3 | 3 |
40 | | | Klug, Sascha | 1. MRC Wr. Neustadt | 359 | +1 | +106 | 120 | | | 4 | 3 |
41 | | | Manzo, Michele | MRCL Langenthal | 350 | +9 | +115 | 117 | | | 4 | 3 |
42 | | | Rose, Aaron | | 346 | +4 | +119 | 115 | | | 5 | 3 |
43 | | | Johannessen, Helge | Lørenskog MBK | 343 | +3 | +122 | 114 | | | 3 | 3 |
44 | S | | Bucher, Fabian | RCSF Singen | 335 | +8 | +130 | 112 | | | 4 | 3 |
45 | M | | Weiß, Steven | MSC Sandhausen | 333 | +2 | +132 | 111 | | | 3 | 3 |
46 | | | Dobnikar, Matej | | 326 | +7 | +139 | 109 | | | 3 | 3 |
47 | | | Rozwadowski, Wojciech | UKS Modelarski | 322 | +4 | +143 | 107 | | | 4 | 3 |
48 | | | Eldridge, Brian | | 321 | +1 | +144 | 107 | | | 4 | 3 |
49 | N | | Benson, Tim | MC Rendsburg | 315 | +6 | +150 | 105 | | | 3 | 3 |
50 | W | | Speck, Sandro | RT Oberhausen | 315 | +0 | +150 | 105 | | | 3 | 3 |
51 | | | Groessel, Carl Friedrich | MCRCB | 305 | +10 | +160 | 102 | | | 3 | 3 |
52 | M | | Wysgol, Anna | MSC Sandhausen | 297 | +8 | +168 | 99 | | | 5 | 3 |
53 | | | Sobue, Akio | | 296 | +1 | +169 | 148 | | 1 | 2 | 2 |
54 | | | Groskamp, Jilles | MACH Heemstede | 295 | +1 | +170 | 148 | 1 | 1 | 2 | 2 |
55 | | | Havránek, Oliver | XXL Bratislava | 295 | +0 | +170 | 98 | | | 3 | 3 |
56 | | | Pape, John | | 295 | +0 | +170 | 98 | | | 4 | 3 |
57 | | | Delisé, Nicolas | VBC Racing | 292 | +3 | +173 | 97 | | | 3 | 3 |
58 | W | | Kreder, Markus | MAC Walsum | 292 | +0 | +173 | 97 | | | 3 | 3 |
59 | N | | Schmitzer, Werner | MRV St. Pölten | 291 | +1 | +174 | 97 | | | 3 | 3 |
60 | | | Branson, Kyle | | 285 | +6 | +180 | 143 | | | 2 | 2 |
61 | M | | Gehrig, Jan | Die Kurvekuggler | 272 | +13 | +193 | 91 | | | 3 | 3 |
62 | N | | Luyer, Florian | 1. MRC Wr. Neustadt | 268 | +4 | +197 | 89 | | | 4 | 3 |
63 | O | | Welzig, Thomas | Fast Boys Berlin | 267 | +1 | +198 | 89 | | | 5 | 3 |
64 | | | Balestri, Dario | | 257 | +10 | +208 | 129 | | | 2 | 2 |
65 | S | | Borowski, Julian | Team GM-Racing | 256 | +1 | +209 | 128 | | | 2 | 2 |
66 | S | | Wahl, Tim | MCG Strohgäu | 254 | +2 | +211 | 127 | | | 2 | 2 |
67 | | | Moore, Andy | | 253 | +1 | +212 | 127 | | | 2 | 2 |
68 | W | | Weißbauer, Thimo | 2-speed racing team | 249 | +4 | +216 | 125 | | | 2 | 2 |
69 | | | Romagnoli, Michele | AMSCI | 241 | +8 | +224 | 121 | | | 2 | 2 |
70 | W | | Moritz, Karl-Heinz | Tonisport | 241 | +0 | +224 | 80 | | | 3 | 3 |
71 | | | Widmer, Fabian | HVBRS | 232 | +9 | +233 | 116 | | | 2 | 2 |
72 | | | Kunák, Zdenko | Team XRAY | 228 | +4 | +237 | 114 | | | 2 | 2 |
73 | | | Lehmann, Valentin | MRC Longwy | 228 | +0 | +237 | 114 | | | 2 | 2 |
74 | | | Coates, Mark | | 227 | +1 | +238 | 76 | | | 4 | 3 |
75 | | | Walters, Andrew | | 220 | +7 | +245 | 73 | | | 3 | 3 |
76 | | | Bok, Michal | | 220 | +0 | +245 | 110 | | | 2 | 2 |
77 | | | Lindegaard, Nicolai | BRCC | 218 | +2 | +247 | 109 | | | 2 | 2 |
78 | | | Baldissarri, Daniel | dmmodel.it | 210 | +8 | +255 | 105 | | | 2 | 2 |
79 | N | | Heitsch, Henrik | MAC Burgdorf | 207 | +3 | +258 | 104 | | | 2 | 2 |
80 | | | Hauser, Florian | MCRCB | 204 | +3 | +261 | 102 | | | 2 | 2 |
81 | | | Pind, Gustav | | 202 | +2 | +263 | 101 | | | 2 | 2 |
82 | W | | Yürüm, Özer | RT Oberhausen | 194 | +8 | +271 | 97 | | | 2 | 2 |
83 | M | | Beck, Patrick | | 186 | +8 | +279 | 93 | | | 2 | 2 |
84 | | | Schneider, Markus | United Model Cars Lyss | 183 | +3 | +282 | 92 | | | 2 | 2 |
85 | | | Siladi, Boris | | 178 | +5 | +287 | 89 | | | 2 | 2 |
86 | W | | Weyhoven, Andreas | RG Rheinland | 177 | +1 | +288 | 89 | | | 2 | 2 |
87 | M | | Gottlieb, Dirk | RC-Kleinkram.de | 177 | +0 | +288 | 89 | | | 2 | 2 |
88 | | | Carter, Andrew | | 176 | +1 | +289 | 88 | | | 2 | 2 |
89 | | | Dzialtuvas, Evaldas | LASA | 174 | +2 | +291 | 87 | | | 2 | 2 |
90 | | | Askell, Marcus | | 174 | +0 | +291 | 87 | | | 2 | 2 |
91 | N | | Kühne, Andreas | MSV 06 Berlin | 165 | +9 | +300 | 83 | | | 2 | 2 |
92 | | | Giddins, Damian | | 156 | +9 | +309 | 78 | | | 2 | 2 |
93 | W | | Börs, Nicole | RG Rheinland | 155 | +1 | +310 | 78 | | | 2 | 2 |
94 | | | Lytvynenko, Victor | | 155 | +0 | +310 | 78 | | | 2 | 2 |
95 | | | Stoiciu, Andrei | CSTA Bucharest | 143 | +12 | +322 | 72 | | | 2 | 2 |
96 | | | Chwartacki, Boyd | | 143 | +0 | +322 | 72 | | | 2 | 2 |
97 | | | Matsuzaki, Hayato | | 140 | +3 | +325 | 140 | | | 1 | 1 |
98 | | | Ristori, Guido | | 139 | +1 | +326 | 139 | | | 1 | 1 |
99 | | | Saligupta, Chavit | | 138 | +1 | +327 | 138 | | | 1 | 1 |
100 | | | Akiyama, Naoki | | 138 | +0 | +327 | 138 | | | 1 | 1 |
101 | | | Berntsen, Adrian | Oslo Modellbilklubb | 134 | +4 | +331 | 134 | | | 1 | 1 |
102 | | | Davis, Jesse | | 134 | +0 | +331 | 134 | | | 1 | 1 |
103 | | | Simurda, Kuba | RC Blansko | 129 | +5 | +336 | 129 | | | 1 | 1 |
104 | | | Raiola, Carmine | | 127 | +2 | +338 | 127 | | | 1 | 1 |
105 | | | Arnold, Léo | SAM Manspach | 126 | +1 | +339 | 126 | | | 1 | 1 |
106 | | | Wang, JJ | | 125 | +1 | +340 | 125 | | | 1 | 1 |
107 | | | Hebert, Keven | | 125 | +0 | +340 | 125 | | | 1 | 1 |
108 | | | Webb, Stuart | | 124 | +1 | +341 | 62 | | | 2 | 2 |
109 | S | | Osvald, Alojzij | LAMAC | 118 | +6 | +347 | 118 | | | 1 | 1 |
110 | | | van Es, Mitchell | MAC de Baanbrekers | 118 | +0 | +347 | 118 | | | 1 | 1 |
111 | | | Laurent, Alexandre | | 118 | +0 | +347 | 118 | | | 1 | 1 |
112 | M | | Neumann, Jörn | AMC Langenfeld | 116 | +2 | +349 | 116 | | | 1 | 1 |
113 | | | Boni, Silvio | | 116 | +0 | +349 | 116 | | | 1 | 1 |
114 | | | Gosvig, Mike | | 115 | +1 | +350 | 115 | | | 1 | 1 |
115 | | | Quek, Dominic | RCMC Singapore | 113 | +2 | +352 | 113 | | | 1 | 1 |
116 | | | Ferrando, Javi | | 113 | +0 | +352 | 113 | | | 1 | 1 |
117 | | | Mikkelsen, Frederik | MMRC | 113 | +0 | +352 | 113 | | | 1 | 1 |
118 | | | D'Amico, Emanuele | | 112 | +1 | +353 | 112 | | | 1 | 1 |
119 | | | Wiseman, Michael | | 110 | +2 | +355 | 110 | | | 1 | 1 |
120 | | | Frauenschuh, Helmut | SFMAV | 109 | +1 | +356 | 109 | | | 1 | 1 |
121 | | | Graversen, Steen | Awesomatix | 108 | +1 | +357 | 108 | | | 1 | 1 |
122 | | | Joos, Florian | | 108 | +0 | +357 | 108 | | | 1 | 1 |
123 | | | Lee, Darren | | 107 | +1 | +358 | 107 | | | 1 | 1 |
124 | W | | Eder, Toni | RCR Linz | 106 | +1 | +359 | 106 | | | 1 | 1 |
125 | | | Gergen, Jonathan | MCT Thionvillois | 106 | +0 | +359 | 106 | | | 1 | 1 |
126 | W | | Tödtmann, Thilo-Alexander | MAC Walsum | 105 | +1 | +360 | 105 | | | 1 | 1 |
127 | | | Strandlyst, Ole | | 104 | +1 | +361 | 104 | | | 1 | 1 |
128 | | | Krähemann, Oliver | MRCP | 103 | +1 | +362 | 103 | | | 1 | 1 |
129 | | | Hansen, Mike | | 103 | +0 | +362 | 103 | | | 1 | 1 |
130 | | | Kuusinen, Matias | | 103 | +0 | +362 | 103 | | | 1 | 1 |
131 | | | Iversen, Morten | BMRC | 102 | +1 | +363 | 102 | | | 1 | 1 |
132 | | | Avoni, Enrico | Quellidelmodellismorc.com | 102 | +0 | +363 | 102 | | | 1 | 1 |
133 | | | White, Matthew | | 102 | +0 | +363 | 102 | | | 1 | 1 |
134 | | | Engelen, Robby | | 100 | +2 | +365 | 100 | | | 1 | 1 |
135 | | | Marrone, Nicola Constantino | | 100 | +0 | +365 | 100 | | | 1 | 1 |
136 | | | Frauenschuh, Christian | SFMAV | 100 | +0 | +365 | 100 | | | 1 | 1 |
137 | | | Ogonowski, Mateusz | RC Wroclaw | 99 | +1 | +366 | 99 | | | 1 | 1 |
138 | | | Himbert, Maurice | | 98 | +1 | +367 | 98 | | | 1 | 1 |
139 | W | | Machura, Martin | RCT Racing Team | 97 | +1 | +368 | 97 | | | 1 | 1 |
140 | | | Lipnik, Domen | LAMAC | 97 | +0 | +368 | 97 | | | 1 | 1 |
141 | | | Laverychev, Maxim | | 96 | +1 | +369 | 96 | | | 1 | 1 |
142 | | | Lauria, Mario | HVBRS | 96 | +0 | +369 | 96 | | | 1 | 1 |
143 | | | Ielasi, Daniele | AMSCI | 96 | +0 | +369 | 96 | | | 1 | 1 |
144 | | | Wernimont, Carson | | 96 | +0 | +369 | 96 | | | 1 | 1 |
145 | | | Christensen, Martin | NMRC | 95 | +1 | +370 | 95 | | | 1 | 1 |
146 | | | Limoges, Jérémy | | 95 | +0 | +370 | 95 | | | 1 | 1 |
147 | | | Lagerwey, Bram | | 94 | +1 | +371 | 94 | | | 1 | 1 |
148 | | | Bigi, Lorenzo | Quellidelmodellismorc.com | 93 | +1 | +372 | 93 | | | 1 | 1 |
149 | | | Hudy, Juraj | Team XRAY | 92 | +1 | +373 | 92 | | | 1 | 1 |
150 | W | | Sakaguchi, Dai | TS Grossauheim | 91 | +1 | +374 | 91 | | | 1 | 1 |
151 | W | | Herzog, Michael | RCR Linz | 91 | +0 | +374 | 91 | | | 1 | 1 |
152 | | | De Witte, Athan | MRCZ Zwevegem | 91 | +0 | +374 | 91 | | | 1 | 1 |
153 | | | Taira, Kenji | | 90 | +1 | +375 | 90 | | | 1 | 1 |
154 | | | Dubuis, Jordy | PS93 | 89 | +1 | +376 | 89 | | | 1 | 1 |
155 | N | | Baumbach, Tobias | DJK Andernach | 89 | +0 | +376 | 89 | | | 1 | 1 |
156 | | | Vopat, Lukas | | 89 | +0 | +376 | 89 | | | 1 | 1 |
157 | | | Candel Laveda, Alejandro | | 89 | +0 | +376 | 89 | | | 1 | 1 |
158 | | | Pietroforte, Antonio | | 88 | +1 | +377 | 88 | | | 1 | 1 |
159 | W | | Steineder, Jürgen | RCR Linz | 88 | +0 | +377 | 88 | | | 1 | 1 |
160 | | | Lunenburg, Dave | ERCE Eindhoven | 88 | +0 | +377 | 88 | | | 1 | 1 |
161 | | | Hois, Stefan | | 87 | +1 | +378 | 87 | | | 1 | 1 |
162 | M | | Schmidt, Sebastian | DJK Andernach | 87 | +0 | +378 | 87 | | | 1 | 1 |
163 | | | Uccheddu, Luca | | 87 | +0 | +378 | 87 | | | 1 | 1 |
164 | N | | Zündel, Jakob | 1. MRC Wr. Neustadt | 86 | +1 | +379 | 86 | | | 1 | 1 |
165 | | | Fender, Sébastien | MRC Longwy | 86 | +0 | +379 | 86 | | | 1 | 1 |
166 | | | Baryla, Martin | | 86 | +0 | +379 | 86 | | | 1 | 1 |
167 | | | Marrocco, Renato | MRCP | 85 | +1 | +380 | 85 | | | 1 | 1 |
168 | | | Haheim, Nikolai | | 85 | +0 | +380 | 85 | | | 1 | 1 |
169 | | | Manzo, Luigi | MRCP | 84 | +1 | +381 | 84 | | | 1 | 1 |
170 | | | Chaldecott, Rob | | 84 | +0 | +381 | 84 | | | 1 | 1 |
171 | | | Tagliavini, Leonardo | QDM | 83 | +1 | +382 | 83 | | | 1 | 1 |
172 | | | Beys, Frederic | | 83 | +0 | +382 | 83 | | | 1 | 1 |
173 | | | Sand, Rudi | | 82 | +1 | +383 | 82 | | | 1 | 1 |
174 | | | Van de Wouwer, Liam | | 82 | +0 | +383 | 82 | | | 1 | 1 |
175 | | | Janssens, Jean-Baptiste | | 81 | +1 | +384 | 81 | | | 1 | 1 |
176 | | | Scumaci, Raffaello | | 81 | +0 | +384 | 81 | | | 1 | 1 |
177 | | | De Witte, Kristof | MRCZ Zwevegem | 80 | +1 | +385 | 80 | | | 1 | 1 |
178 | | | Grinius, Eividas | | 80 | +0 | +385 | 80 | | | 1 | 1 |
179 | | | López Martínez, Alejandro | CAVI | 80 | +0 | +385 | 80 | | | 1 | 1 |
180 | M | | Schmitt, Marc | | 79 | +1 | +386 | 79 | | | 1 | 1 |
181 | | | Aasen, Finn Olav | Trondheim RC-Bilklubb | 79 | +0 | +386 | 79 | | | 1 | 1 |
182 | | | Pazzaglini, Denis | | 78 | +1 | +387 | 78 | | | 1 | 1 |
183 | | | Berselli, Marco | A.S.Team la Gang | 77 | +1 | +388 | 77 | | | 1 | 1 |
184 | | | Martinec, Pavel | RC ValMez Racing | 77 | +0 | +388 | 77 | | | 1 | 1 |
185 | | | van den Akker, Rick | | 77 | +0 | +388 | 77 | | | 1 | 1 |
186 | | | Hackmann, Sascha | Fun-Racer-Wuppertal | 76 | +1 | +389 | 76 | | | 1 | 1 |
187 | | | Pagnini, Simone | | 76 | +0 | +389 | 76 | | | 1 | 1 |
188 | W | | Schmidt, Ralf | | 75 | +1 | +390 | 75 | | | 1 | 1 |
189 | | | Kranewitter, Aaron | | 75 | +0 | +390 | 75 | | | 1 | 1 |
190 | W | | Volmer, Sven | RC Chaoten Club Köln | 74 | +1 | +391 | 74 | | | 1 | 1 |
191 | | | Grainger, Chris | | 74 | +0 | +391 | 74 | | | 1 | 1 |
192 | | | Liptak, Igor | Author racing | 74 | +0 | +391 | 74 | | | 1 | 1 |
193 | N | | Mundt, Andreas | RC World OHZ/HB | 73 | +1 | +392 | 73 | | | 1 | 1 |
194 | | | Gonzalez Campos, Ramon Salvador | | 72 | +1 | +393 | 72 | | | 1 | 1 |
195 | | | Vítámvás, Michal | | 72 | +0 | +393 | 72 | | | 1 | 1 |
196 | M | | Isbert, Thomas | DJK Andernach | 72 | +0 | +393 | 72 | | | 1 | 1 |
197 | W | | Schröder, Michael | RCT Racing Team | 71 | +1 | +394 | 71 | | | 1 | 1 |
198 | | | Colombo, Davide | | 71 | +0 | +394 | 71 | | | 1 | 1 |
199 | | | Middelkoop, Koen | | 70 | +1 | +395 | 70 | | | 1 | 1 |
200 | | | Jensen Indreflø, Tommy | Trondheim RC-Bilklubb | 70 | +0 | +395 | 70 | | | 1 | 1 |
201 | | | Tolotta, Raffaele | ERMC | 69 | +1 | +396 | 69 | | | 1 | 1 |
202 | | | Hobson, Luke | | 66 | +3 | +399 | 66 | | | 1 | 1 |
203 | | | Albarracin Sanchis, Hector | | 65 | +1 | +400 | 65 | | | 1 | 1 |
204 | | | Liptak, Tomas | Author racing | 62 | +3 | +403 | 62 | | | 1 | 1 |
205 | | | Travis, Andy | BMCC | 61 | +1 | +404 | 61 | | | 1 | 1 |
206 | S | | Buhmann, Marco | MCC Konstanz | 60 | +1 | +405 | 60 | | | 1 | 1 |
207 | M | | Hertel, Harald | TS Grossauheim | 59 | +1 | +406 | 59 | | | 1 | 1 |
208 | | | Terum, Geir Bjarte | | 56 | +3 | +409 | 56 | | | 1 | 1 |
209 | | | Morell, Leon | | 55 | +1 | +410 | 55 | | | 1 | 1 |
210 | W | | Velauthapillai, Sures | MCK Dormagen | 54 | +1 | +411 | 54 | | | 1 | 1 |
211 | | | Kostadinov, Christian | MC Kinetic | 53 | +1 | +412 | 53 | | | 1 | 1 |
212 | | | Coleman, Paul | | 50 | +3 | +415 | 50 | | | 1 | 1 |
213 | | | Mustareata, Robert | MRT Bucuresti | 49 | +1 | +416 | 49 | | | 1 | 1 |